Innerlook
Innerlook
Innerlook
Innerlook

Masáže

Masáž je velmi oblíbeným a prakticky nejpoužívanějším prostředkem regenerace. Masáž můžeme charakterizovat jako působení mechanických hmatů na lidské tělo. Jde o jakési umění doteku ruky maséra na těle masírovaného s osvěžujícím, stimulujícím nebo léčebným záměrem. Obecně slouží k upevnění tělesného a duševního zdraví, k posílení organismu.

Relaxační masáže

Asi každý občas znáte ten pocit, když na vás dolehne únava, stres, podrážděnost a nespavost. A co byste řekli tomu udělat si čas pro sebe a nechat se hýčkat a hodit na chvilku starosti za hlavu? V tom vám relaxační masáž dokáže velmi pomoc, nejen, že pohladí tělo, ale i duši. Jemnými dlouhými pohyby, totiž dokáže tělo uvolnit a tím i mysl. Budete se cítit skvěle, odpočinutí a plní energie.

Více informací

Reflexní masáže chodidel

Chodidla jsou důležitou a zároveň velmi příjemnou oblastí k masáži. Přesto je často masáž chodidel opomíjena. Můžeme s ní docílit obdobných efektů jako při masáži celého těla. K relaxační masáži chodidel aplikuji i reflexní bodovou stimulaci. Nohy se vám prokrví, uvolní a lépe potom drží celé tělo. Mějte na paměti , že správná funkce chodidel ovlivňuje nastavení celého těla.

Více informací

Manuální lymfodrenáže

Lymfodrenáž urychluje tok lymfy mízním řečištěm a podporuje látkovou výměnu organismu. Manuální lymfodrenáž je velmi účinnou léčebnou metodou pro zmenšení otoků a snížení bolesti s nimi spojené, zlepšení stavu otoků v těhotenství, prevenci celulitidy a zlepšení jejího stavu, zvýšení imunity, detoxikaci organismu, regeneraci po operacích a úrazech, prevenci vzniku křečových žil, léčbu akné, zmírnění migrény, snížení nadváhy, zmírnění únavy.

Více informací

NA JAKÉ ADRESE SE NACHÁZÍM?

  • Yoga Karlín, Březinova 13, Praha 8 – Karlín (zastávka tramvaje Urxova). Více info zde.

KOLIK TO BUDE STÁT?

Ceník najdete zde.