Innerlook
Innerlook
Innerlook
Innerlook

Tradiční čínská medicína

Věnuji se především čínským masážím tuina, guashe a reflexním masážím chodidel zuliao.

Všemi těmito technikami ovlivňuji akupunkturní body a podporuji volné proudění energie v drahách. To působí příznivě na pohybový aparát, harmonizuje vnitřní orgány a uvolňuje psychiku. Dále je součástí i dietetika, která v diagnostice a terapii dle tradiční čínské medicíny hraje důležitou roli. Strava totiž velmi ovlivňuje náš tělesný a duševní stav, i když o tom mnozí vůbec neví. Kombinací výše zmíněných technik a správné stravy budete moci pocítit na svém těle výsledky velmi rychle.

Tuina

Jedná se o prastarou techniku využívanou v Číně více než tisíce let. Masáž má široké účinky, dokáže ovlivnit nejen zdraví těla, ale i ducha. Obsahuje jak manuální techniky na ovlivnění kloubů, svalů a šlach, tak i jemné techniky na harmonizování a podporu toku energie čchi v hlubších vrstvách těla a orgánů.

Více informací

Guasha

Masážní technika, která vychází z principů tradiční čínské medicíny a provádí se pomocí nefritové destičky. Má okamžitou účinnost a umožňuje diagnostistiku potíží. Speciální Guasha destičkou se působí na kůži, čímž se následně objeví výsev na různých místech, v různé intenzitě a formě. Dle toho lze diagnostikovat stav klienta a volit vhodnou terapii.

Více informací

Baňkování

Léčebná metoda, která se využívá jako diagnostická a terapeutická pomůcka. Využívá se podtlaku, který vznikne v baňce při odsátí vzduchu. Nasátím kůže na bolestivém místě dochází k rozšířením cév a tím i zrychlením toku krve. Je tedy vhodná jak k uvolnění bolesti, tak například při počátku nachlazení. Ovlivňuje jak svaly, tak i klouby a šlachy, rovněž harmonizuje a podporuje tok energie čchi v hlubších vrstvách těla a orgánů.

Více informací

Kosmetická guasha

Přírodní technika v obličejové péči, která pomáhá zmírnit vrásky a nedokonalosti pleti. Na obličej se nanáší krém, který se roztírá dvěma nefritovými destičkami. Masáží dochází k prokrvení tkáně a lepšímu vyživení pleti. Pleť se následně projasní, vyhladí, osvěží a sjednotí se barva obličeje. Účinek je viditelný okamžitě. Pomocí obličejové guashi můžeme zmírnit nejen projevy stárnutí pleti, ale i nerovnosti, pigmentové skvrny, žilky, váčky a kruhy pod očima.

Více informací

Reflexní masáže chodidel

Při reflexní masáži chodidel vycházím tradiční čínské medicíny a z informací, jak se jednotlivé části organismu promítají na plosce nohy. Prostřednictvím nohy mohu diagnostikovat a stimulovat vzdáleně různé lokality na těle a zdravotně je ovlivňovat. Tento systém je velice propracovaný a opravdu funguje. Navíc se vám nohy krásně prokrví a probudí a budete mít poté i pocit lepší stability a snížení únavy. Nemluvě o faktu, jak správná péče a funkčnost chodidla ovlivňuje nastavení celého těla. A jako BONUS vám k reflexní stimulaci bodů také připojím opravdu příjemnou relaxační masáž chodidel.

Více informací

NA JAKÉ ADRESE SE NACHÁZÍM?

  • Yoga Karlín, Březinova 13, Praha 8 – Karlín
  • Louňovice (u Říčan)

Více info zde.

KOLIK TO BUDE STÁT?

Ceník najdete zde.