Innerlook
Innerlook
Innerlook
Innerlook

Jóga

Individuální lekce

Jóga na míru vašemu tělu a duši

Proč na individuální lekci jógy se mnou?

Na individuální lekci jógy se budu věnovat plně pouze vám. Nejen že můžete dosáhnout požadovaných výsledků rychleji, ale sestavím vám lekci přímo na míru, co je v danou chvíli to nejlepší pro vaše tělo. Můžeme přijít na kloub spoustě problémů a limitů, budeme mít prostor se dostat více do hloubky. A jako bonus je fakt, že jsem fyzioterapeutka, a můžu vám udělat nejprve diagnostiku pohybového aparátu, a podle toho sestavit lekci tak, aby to bylo opravdu co nejvíce přínosné. Velké plus jógy s fyzioterapeutkou je to, že tělu opravdu rozumí a ví, co se při jednotlivých pozicích má dít a zaměřuje se na detaily, které ale ve skutečnosti jsou velmi důležité.

Možná se vám také už někdy stalo, že jste si chtěli jít zacvičit do kolektivního kurzu, ale z nějakého důvodu jste se styděli, nenašli v sobě odvahu, měli v sobě třeba zakořeněné bloky a raději to vzdali. Individuální jóga je pak pro vás skvělé řešení.

Více informací

Skupinové lekce

  • Tyto lekce jsou pravidelné (nejsou časově omezené, platba vždy za jednotlivou lekci).

Přijďte se jógově naladit na celý den a pěkně se prodýchat, zacvičit si a zrelaxovat. Zacvičit si se mnou můžete spíše jemnější styly jógy. Učím tradiční Hatha jógu, fyzio-jógu a jógu pro zdravá záda.

Pokud byste měli zájem o lekci soukromou ať už jen 1-1 nebo pro vás a skupinu vašich přátel či kolegů, napište mně zde a můžeme se domluvit. 🙂

Úterý
Středa

Online lekce

  • Tyto lekce jsou pravidelné, přes online platformu. Lze kombinovat také s individuální konzultací naživo ve zvýhodněném cenovém balíčku.

Chybí vám motivace ke cvičení? Nenapadá vás co cvičit? Chcete pomoct nakopnout k pravidelnému cvičení a cvičit z pohodlí domova? Nebo prostě jednoduše nechcete ztrácet čas dojížděním?
Mám tu pro vás online fyzio-jógové cvičení. Lze využít také kombinace online cvičení & individuální konzultace osobně v Yoga Karlin studiu, za zvýhodněné ceny.

Více informací

Pondělí

Kurzy

  • Kurzy jsou vždy pořádané v konkrétním období, tudíž jsou časově ohraničené. Většinou mají konkrétní tématiku a je pro ně typická návaznost. Jejich platba je vždy za celý kurz
od 19.08.2024 19:00-20:00
do 22.08.2024 19:00-20:00
Mánesova 989/32, Praha 2-Vinohrady
od 17.09.2024 17:00 - 18:00
do 26.11.2024 17:00 - 18:00

Workshopy & Jednorázové 1-denní akce

  • Workshopy jsou vždy na různá specifická témata týkající se jógy & zdravého pohybu a životního stylu. Konají se v konkrétním jednom datu.

Pokud si nevyberete z vypsaných workshopů, neváhejte se na mě obrátit, protože je tu i možnost zorganizovat workshop přímo u vás v práci, pro partu vašich kamarádů apod.! Napište mi zde.

Jógové pobyty

  • Organizuji víkendové či delší pobyty zaměřené zejména na jógu, principy z fyzioterapie a tradiční čínské medicíny, ve spojení s pořádným relaxem, přírodou a kvalitním zdravým jídlem.

Neváhejte se na mě také obrátit, pokud byste měli o jógový pobyt zájem pro celou vaši skupinu přátel či kolegů. Je možno připravit individuální plán podle vašich představ. Není to skvělý nápad?!

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat zde.

Chcete vědět o chystaných akcích mezi prvními?

Odebírejte Innerlook newsletter.