Innerlook
Innerlook
Innerlook
Innerlook

Ceník

Pozn.: Od 1. prosince 2023 do 5. ledna 2024 – dovolená. Termíny na terapie od 8. ledna dále jsou již vypsány v rezervačním systému.

JEDNORÁZOVÁ NÁVŠTĚVA

  • libovolná terapie v délce 55 minut*: 1 450 Kč 

Prosím berte na vědomí, že při první terapii se platí 2 900 Kč: cena terapie 1 450 Kč + vratná záloha 1 450 Kč.

Cena za terapii je splatná v hotovosti. Záloha může být využita na storno poplatek při pozdním zrušení objednané terapie (podmínky rušení terapií viz níže). Pokud nestihnete zrušit domluvený termín první návštěvy včas, je nutné uhradit storno poplatek převodem na účet.

* Délka terapie je včetně sepsání dokumentace, organizačních záležitostí a platby.

ZVÝHODNĚNÉ PŘEDPLATNÉ

  • 5 návštěv: 7 000 Kč (ušetříte 250 Kč)

Předplatné 5 návštěv je potřeba vyčerpat nejpozději do 6 měsíců od data zakoupení. Termíny si prosím hlídejte ve vlastním zájmu, po těchto lhůtách nevyčerpané předplatné propadá bez nároku na vrácení zbylé částky.

Ceny předplatného jsou stejně jako jednotlivé terapie splatné v hotovosti

DÁRKOVÉ POUKAZY

Na všechny nabízené služby je možné vystavit dárkový poukaz, a to jak ve formě jednorázové terapie, tak zvýhodněného předplatného. Ceny viz výše.

Dárkový poukaz je nutné vyčerpat nejpozději do 9 měsíců od data zakoupení. 

Pro objednání a další dotazy mě kontaktujte na info@innerlook.eu.

STORNO POPLATKY A PRAVIDLA KOMUNIKACE

V rámci zkvalitnění služeb vás prosím o dodržování následujících pravidel komunikace a storno politiky.

Objednání, změna a storno termínů

Objednání, změna i včasné storno termínů probíhá výhradně skrze rezervační systém.

Pokud v rezervačním systému nenajdete žádný volný termín, napište mi email. V předmětu uveďte “zájem o termín” a v textu své telefonní číslo. V případě, že se nějaký termín uvolní, vás budu přednostně informovat (emailem či SMS).

Storno sjednaných termínů

Ke zrušení termínů ve lhůtě 3 a více dní předem využívejte výhradně rezervační systém

V případě, že nestihnete terapii zrušit včas v rezervačním systému, můžete sjednaný termín zrušit zasláním SMS nejpozději do 8:00 ráno předchozího pracovního dne. Pondělní terapie zrušte nejpozději v pátek do 17:00.

Pokud terapii nestihnete zrušit ani v tomto termínu, vzniká povinnost úhrady 100% storno poplatku. Na storno poplatek může být využita záloha ve výši 1 450 Kč, složená při první absolvované terapii. V případě, že se jedná o vaši první návštěvu vůbec a zálohu jste tedy ještě nestihli složit, je nutné částku zaslat převodem na účet.

Zálohy na terapie

Záloha ve výši ceny jedné terapie je splatná v hotovosti při první návštěvě. Při vyčerpání zálohy za storno poplatek musí být před další terapií složena znovu. Po ukončení terapií v tomto zdravotnickém zařízení vám bude opět v hotovosti vrácena.

Pravidla komunikace

Při komunikaci prosím respektujte pracovní dobu terapeuta.

  • Po 8 –19
  • Út 8 –17
  • St 8 – 16
  • Čt 8 –16
  • Pá 8 –17

Berte prosím na vědomí, že v pracovní době (ani mimo ni) nezvedám telefonní hovory. Ke komunikaci urgentních záležitostí (např. změna či zrušení termínu méně než 3 dny předem) využívejte SMS. Dotazy a další prosím směřujte na email.

Na SMS zaslané mimo pracovní dobu dostanete odpověď v pracovních hodinách dle mé kapacity.

Na emaily odpovídám do 5 pracovních dnů. Děkuji za strpení.

Dotazy k vámi absolvovaným terapiím (např. ohledně cviků) na email nesměřujte, připravte si je prosím na další objednanou návštěvu.

Všechny potřebné informace včetně telefonického kontaktu jsou v dispozici v obchodních podmínkách. Děkuji za jejich přečtení před první návštěvou. 

Tereza ~ Innerlook