Innerlook
Innerlook
Innerlook
Innerlook

DVĚ NOVÉ VÍKENDOVÉ AKCE PRO VÁS (červenec + říjen 24)

S radostí Vás mohu pozvat na dvě víkendové akce.

  1. JÓGA NA MALÉ SKÁLE V ČESKÉM RÁJI
  2. PODZIMNÍ CESTA DO NITRA – jóga v Ralsku

Jógu na Malé Skále, uprostřed Českého Ráje si se mnou můžete užít 26. – 28. 7. 2024. Spojíme jógu 2 x denně s turistikou, plaváním, půjčením kánoe, kajaku či paddleboardu a jednoduchosti spaní v kempu. 🌱🌊☀️🌳🌼🤩🚣🧘🏼‍♀️

Ralsko si se mnou můžete užít opět na podzim, a to 4. – 6. 10. 2024., jako vždy ve spojení jógy, sauny, masáží, kvalitní stravy s přednáškou a praktickými tipy a triky z tradiční čínské medicíny. Dostatek času bude také na výlety po okolí.

Proč jsou víkendové retreaty tak přínosné?

Naše pozornost bývá v každodenním shonu často roztříštěná v důsledku přehlcení povinnostmi a podněty. Změna místa a atmosféry nám pomáhá vrátit se k našemu vnitřnímu klidu, utříbit si myšlenky a zkoncentrovat se sami na sebe. Můžeme získat novou perspektivu na témata, která třeba právě v našich životech řešíme. Díky tomu, že se pozorně a v detailu věnujeme svému zdraví, zlepšujeme celkově kvalitu našeho života. Čerstvý vzduch, vyvážená strava a přátelská bezpečná atmosféra jsou nám v tom velkou podporou.

Dopřát si péči o sebe sama by mělo být prioritou každého z nás. 🙏🏻

Pokud vás láká jet na seberozvojový pobyt do přírody, podívejte se na podrobnější informace k jednotlivým pobytům a neváhejte mi napsat na info@innerlook.eu, pokud budete mít jakékoliv dotazy.

Zpět