Innerlook
Innerlook
Innerlook
Innerlook

V říjnu na jógu do přírody!

Srdečně vás všechny zvu na víkendový jógový pobyt do přírody, který se bude konat od 13. – 15.10. 2023, v Ráji pod Ralskem, asi hodinku cesty severně od Prahy. V malebné roubence v Ráji pod Ralskem budeme nejen cvičit jógu, ale také relaxovat, meditovat, vzdělávat se, rozšiřovat obzory! Vše si zpestříme také procházkami po okolí a především si krásně odpočineme od ruchu velkoměsta a každodenních starostí. Navíc o sebe necháme pečovat plnou penzí a opravdu lahodnou domácí bio stravou, dopřejeme si masáže a zajdeme do sauny. Načerpáme novou energii z podzimní barevné přírody a spojíme se víc sami se sebou.

Proč jsou víkendové retreaty tak přínosné?

Naše pozornost bývá v každodenním shonu často roztříštěná v důsledku přehlcení povinnostmi a podněty. Změna místa a atmosféry nám pomáhá vrátit se k našemu vnitřnímu klidu, utříbit si myšlenky a zkoncentrovat se sami na sebe. Můžeme získat novou perspektivu na témata, která třeba právě v našich životech řešíme. Díky tomu, že se pozorně a v detailu věnujeme svému zdraví, zlepšujeme celkově kvalitu našeho života. Čerstvý vzduch, kvalitní vyvážená strava a přátelská bezpečná atmosféra jsou nám v tom velkou podporou.

Dopřát si péči o sebe sama by mělo být prioritou každého z nás. 🙏🏻

Pokud vás láká jet na seberozvojový pobyt do přírody, podívejte se na podrobnější informace a neváhejte mi napsat na info@innerlook.eu, pokud budete mít jakékoliv dotazy.

Zpět