Innerlook
Innerlook
Innerlook
Innerlook

Kurzy & Skupinové lekce

Skupinové lekce

 • Tyto lekce jsou pravidelné (nejsou časově omezené, platba vždy za jednotlivou lekci).

Přijďte se jógově naladit na celý den a pěkně se prodýchat, zacvičit si a zrelaxovat. Zacvičit si se mnou můžete spíše jemnější styly jógy. Učím tradiční Hatha jógu, fyzio-jógu a jógu pro zdravá záda.

Pokud byste měli zájem o lekci soukromou ať už jen 1-1 nebo pro vás a skupinu vašich přátel či kolegů, napište mně zde a můžeme se domluvit. 🙂

Úterý
Středa

Kurzy

 • Kurzy jsou vždy pořádané v konkrétním období, tudíž jsou časově ohraničené. Většinou mají konkrétní tématiku a je pro ně typická návaznost. Jejich platba je vždy za celý kurz
 • V současné chvíli běží kurzy do května 2022. Od června dále budou venkovní otevřené lekce. Další kurzy budou opět od září 2022. Kompletní nformace ke kurzům od září (včetně možnosti přihlášení) budou zde v první polovině července 2022.

  Workshopy & Jednorázové 1-denní akce

 • Workshopy jsou vždy na různá specifická témata týkající se jógy & zdravého pohybu a životního stylu. Konají se v konkrétním jednom datu.
 • Pokud si nevyberete z vypsaných workshopů, neváhejte se na mě obrátit, protože je tu i možnost zorganizovat workshop přímo u vás v práci, pro partu vašich kamarádů apod.! Napište mi zde.

  CVČ Měšice, Praha-východ
  22.10.2022 09:00 - 13:30

  Jógové pobyty

  • Organizuji víkendové či delší pobyty zaměřené na propojení fyzioterapie & jógy & relaxu & zábavy a poznávání nových míst

  V současné chvíli není žádný pobyt naplánovaný.

  Neváhejte se na mě také obrátit, pokud byste měli o jógový pobyt zájem pro celou vaši skupinu přátel či kolegů. Je možno připravit individuální plán podle vašich představ. Není to skvělý nápad?!

  Pro více informací mě neváhejte kontaktovat zde.