Innerlook
Innerlook
Innerlook
Innerlook

Podzimní kurzy a workshopy

Letošní podzim začneme zářijovým workshopem Zdravé pánevní dno, a navážeme na začátku října další velmi důležitou tématikou Jóga a fyzio pro střed těla.

Na středu 20. 9. 2023 pro vás chystám oblíbený workshop Zdravé pánevní dno. Přijďte se naučit funkční cviky, dechové techniky i spojitost s psychosomatikou a podpořte své ženské zdraví. Workshop proběhne v A-centrum, na pražském Karlíně, v čase 18:30 – 19:45.

V středu 4. 10. 2023 nás čeká workshop na téma JÓGA A FYZIO PRO STŘED TĚLA. Poznáte na něm přínosy jednotlivých jógových ásán, naladíte se na své tělo a naučíte se praktivovat jógu správně a bez bolesti. Workshop proběhne v A-centrum, na pražském Karlíně, v čase 18:30 – 19:45.

Od středy 11. října 2023 si vše budeme moci do hloubky projet v ucelém kurzu, PÁNEVNÍ DNO V HARMONII.

Pojďme se naladit na svou ženskou energii na oblíbeném kurzu pánevního dna, a podpořit tak své celkové zdraví a vitalitu!

  • Kurz PÁNEVNÍ DNO V HARMONII je vhodný pro ženy jakéhokoli věku, které chtějí věnovat potřebnou péči svému ženskému zdraví, stejně jako pro všechny, jež trápí různé gynekologické potíže nebo jim chtějí předcházet.
  • Setkáme se celkem 4x v komorní atmosféře 10 žen, a to od 11. října do 1. listopadu 2023, každou středu od 18:30 do 20:30 v karlínském A centru.

Přihlásit se můžete na eshopu Innerlook nejpozději do 3. 10. 2023.

Tady si můžete přečíst, proč je důležité své pánevní oblasti věnovat náležitou pozornost a s čím vším nám správně fungující pánevní dno může pomoci.

Speciálním hostem kurzu bude MUDr. Martina Kykalová, lékařka, zkušená terapeutka tradiční čínské medicíny a průvodkyně bylinnými ženskými lázněmi.

Těším se na viděnou, na těchto podzimním akcích!

Tereza ~ Innerlook

Zpět